Raad voor Lokale Economie

Raad voor Lokale economie - Algemene vergadering

Voorzitter: Herwig Smeet, schepen Lokale Economie

  • Stemgerechtigde leden
    • New 't Bergsken Op - Dominique Verdeyen
    • Van Overstraeten Wilfried bvba - Wilfried Van Overstraeten (VHV)
    • De Groot-Callaert bvba - Bernd de Groot
    • Ermibouw bvba - Erik Bellemans (VHV)
    • CCS Europe nv - Tom Lefebure
    • TIM bvba - Frank Coddens
    • Drukkerij Tondeur - Bart Tondeur
    • LV Lemaire Agri - Jan Lemaire
    • Mediato bvba - Jean-Louis de Chaffoy
    • Coiffure Eddy Marc - Eddy Vanisterbeek
    • Optiek Paternoster - Luc Paternoster
    • Tuinen Annendijk - Ludo Annendijk
    • Nadia Laus Pedicure - Nadia Laus
    • Advocaat - Loïc Cerulus
    • Super Stock Dupont nv - Jimmy Dupont
    • De Kringwinkel Televil vzw - Luc Daelemans
    • UNIZO – effectief lid - André Culus
    • UNIZO – plaatsvervangend lid - Pieter De Ridder
    • VOKA - Sylvie De Maegd
  • Niet-stemgerechtigde leden
    • Schepen Lokale Economie - Herwig Smeets, voorzitter RLE
    • CD&V – effectief lid - Wim Peeters
    • CD&V – plaatsvervangend lid - Raymond Stiens
    • N-VA – effectief lid - Jeroen Tiebout
    • NV-A – plaatsvervangend lid - Olivier Huygens
    • Open Vld – effectief lid - Kathleen D’Herde
    • Open Vld – plaatsvervangend lid - Leo Eeckhaut
    • Sp.a – effectief lid - Guy Jonville
    • Sp.a – plaatsvervangend lid - David Van Vooren
    • Groen – effectief lid - Johan van Opstal
    • Groen – plaatsvervangend lid - Jeroen Steemans
    • Vlaams Belang – effectief lid - Eddy Longeval
    • Vlaams Belang – plaatsvervangend lid - Laurent Houllez
    • PF – effectief lid - Kenny Fetter
    • Gemeentebelangen – effectief lid - Aurore Vanden Meersche
    • Gemeentebelangen – plaatsvervangend lid - Bart Anneessens

Raad voor Lokale economie - Dagelijks Bestuur

Ondervoorzitter: Eddy Vanisterbeek
Secretaris: Nadia Laus

  • TIM bvba - Frank Coddens
  • Coiffure Eddy Marc - Eddy Vanisterbeek
  • Mediato bvba - Jean-Louis de Chaffoy
  • Tuinen Annendijk - Ludo Annendijk
  • Nadia Laus Pedicure - Nadia Laus
  • Super Stock Dupont nv - Jimmy Dupont
  • Groendekor - Pieter De Ridder
  • CCS Europe nv - Tom Lefebure
  • Advocaat - Loïc Cerulus